Z médií

Eva Toulová o filmu Šťastná

V prosinci se do kin chystá celovečerní film Šťastná. Snímek zaměřený především na ženské publikum vypráví o úskalích hereckého života. Hlavní hrdinka – Viktorie Šťastná, nastupuje na hereckou akademii. Brzy však zjišťuje, co to obnáší „být herečkou", jak těžké je získat roli, a co všechno pro ni musí obětovat. Ve filmu se objeví známí herci Andrea Daňková, David Kraus, Ljuba Krbová, Aneta Krejčíková, Dana Morávková, Jan Hrušínský...

Zobrazit více...

toulova o filmu

3 herečky ve filmu Šťastná

Premiéra filmu Šťastná už se pomalu ale jistě blíží, a tak je na čase představit si tři hlavní protagonistky filmu.

Zobrazit více...

3protagonistky

Kočka s prý druhým největším zadečkem v Ulici si zahrála na modelku: Její proměna ve femme fatale vás ohromí

Herečka Aneta Krejčíková, která prý má po Patricii Solaříkové druhý největší zadek ze všech hereček seriálu Ulice, se opět zapojila do tvorby charitativního kalendáře s názvem Psí život, jenž už třetím rokem přispěje na péči o opuštěné psy. A vypadala úžasně, ať si každý, co chce, říká!

Zobrazit více...

krejcikova psi

Po Josefíkové a spol. si říká o pozornost další netypicky krásná herečka. S mezírkou mezi zuby

Má za sebou už docela dost divadelních rolí, částečně školních prací, a také nějaké ty televizní. Mladá herečka Andrea Daňková (22) se mihla v Ulici, Sanitce či Případech 1. oddělení, zahrála si v režijním debutu Ondřeje Sokola Krásno a nyní se představuje ve filmu Osmy Jiřího Stracha.

Zobrazit více...

dankova zuby

Šťastná míří do kin

Do kin se chystá nový český film Šťastná mladé režisérky Evy Toulové. V hlavních rolích se setkáš s Andreou Daňkovou, Anetou Krejčíkovou a Marií Kružíkovou. Všechny tři hrdinky spojuje herecká kariéra, o které ne všechny mají stejnou představu.

Zobrazit více...

stastna do kin

Poznáte bábu s rádiovkou? Z elegantní seriálové hvězdy na divadle vytvořili tuhle ženštinu

Herečka Dana Morávková (43) má novou roli. A za kočku v ní rozhodně nebude, jak můžete usoudit už ze snímků ze zkoušek, které Super.cz přináší. Dana si zahraje v hořké komedii Láska v Divadle Bez zábradlí, a to s principálem Karlem Heřmánkem (67) a Zdeňkem Žákem.

Zobrazit více...

moravka nova role

Nádhera! Prahu uchvátila výstava fotografií herečky Ljuby Krbové

Herečka Ljuba Krbová, která se prakticky denně už několik let objevuje na televizní obrazovce v seriálu Ulice, je nejen vášnivou cestovatelkou, ale také fotografkou.

Zobrazit více...

ljuba fotky oprv

Co je to za kočičku? Tahle kráska bude zdobit staronovou českou televizní show

O tom, že se na obrazovky vrací obdoba oblíbeného pořadu, kde se známé tváře pokoušejí uhodnout otázky na určité téma, jsme již informovali. V show Kdo je kdo? se objeví stará známá parta ve složení Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar vedená moderátorem Petrem Vondráčkem.

Zobrazit více...

marie kdojekdo

Poslední natáčecí den...

Jak vypadaly přípravy na poslední natáčecí den, se můžete podívat v následujícím sestřihu!

Zobrazit více...

touha zazarit

Do kin se chystá nový český film Šťastná

Věděli jste, že....Během natáčení filmu si hlavní herečka Andrea Daňková zlomila nohu, což se podepsalo na původním datu premiéry plánované na jaře. A že svatební šaty byly na přání herečky Andrey odkoupeny z filmu Nepravděpodobná romance, takže se v celovečerním filmu objeví podruhé.

Zobrazit více...

andrea

Aneta Krejčíková, Sámer Issa a Martin Maxa se sešli před kamerou. Co spolu dělají?

Zpěvák SuperStar, oblíbená herečka ze seriálu Ulice a svalnatý hezoun s kytarou? Tohle spojení patří k překvapením letošního léta. Společně se postavili před kameru při natáčení nového filmu.

Zobrazit více...

gabina issa maxa

Sámer cpal svou holku před kamery: "Pojď sem, aby tě bylo vidět..." špital jí před záběrem

Ať si o něm říká kdo chce, co chce, když má Sámer Issa přítelkyni, je na ni opravdu hodný. Viděli jsme to na vlastní oči během natáčení filmu režisérky Evy Toulové. Sámer si v něm zahrál celebritu na večírku, tedy v podstatě sám sebe, a jeho dívka vlastně také.

Zobrazit více...

samer stastna

Jak využila Gábina Pumrová z Ulice seriálové prázdniny? Cpala se před fotografy.

Tyto zoufalé pokusy, jak prorazit, ovšem Aneta předváděla pouze před filmovou kamerou. Režisérka Eva Toulová ji totiž obsadila do svého filmu s názvem Šťastná.

Zobrazit více...

gabina fotografove

Jak tráví léto hvězda seriálu Ulice? Zoufale se cpe fotografům do záběru

Herečka Aneta Krejčíková, která hraje v seriálu Ulice tak trochu zmatenou Gábinu Pumrovou, má celé léto natáčecí pauzu. Jak ji využila? Snažila se urvat nějakou tu slávu tím, že obrážela společenské akce a cpala se hlava nehlava před objektivy přítomným fotografům...

Zobrazit více...

gabina leto

Premiéra snímku Šťastná bude na začátku prosince

Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná (Andrea Daňková) odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. To je hlavní myšlenka nového českého filmu, který bude mít premiéru 4. prosince.

Zobrazit více...

stastna premiera

Zpěvák Sámer Issa i Martin Maxa se představí ve filmu Šťastná

Finalista první řady SuperStar Sámer Issa se objeví poprvé ve filmu. Sám sebe si zahrál v romantickém celovečerním filmu Šťastná režisérky Evy Toulové. Snímek vstoupí do kin koncem roku.

Zobrazit více...

samer issaAmartinMAXA

Další rozhovor s režisérkou Evou Toulovou o filmu Šťastná

"Vycházím z prostředí, které dobře znám a i některé z postav jsou napsány podle reálných postav", i takhle charakterizovala režisérka Eva Toulová námět filmu v rozhovoru pro kulturní magazín Fantom.

Zobrazit více...

dalsi rozhovor eva

Kočička z Ulice si málem rozrazila hlavu o strom. Ani obří přírodní airbagy ji nezachránily!

Herectví je občas opravdu velmi nebezpečné zaměstnání! Své o tom ví i krásná Aneta Krejčíková, vnadná slečna, která prvně zaujala diváky svým hraním a i přednostmi v seriálu Ulice. Při natáčení filmu Šťastná se tak zabrala do role připité holčiny, že si přivodila pěknou šlupku do hlavy o strom. Mrkněte na video!

Zobrazit více...

aneta video

Výtvarnice Toulová zve na výstavu plnou emocí

Až do konce července mohou lidé v galerii Knížecího domu v Moravském Krumlově obdivovat novou výstavu obrazů Evy Toulové. „Tyto obrazy jsem ještě nikde nevystavovala a patří k těm nejnovějším, co jsme vytvořila. Jedná se převážně o olejomalby plné emocí," uvedla výtvarnice Toulová.

Zobrazit více...

vytvarnice toulova

Hvězda seriálu Ulice na přehlídkovém molu: Jak se vám líbí manekýnka Krejčíková?

Aneta Krejčíková nepatří mezi vyzábliny a v některých partiích je jako dvě anorektické modelky vedle sebe. Přesto stále dokazuje, že jí to sluší vždy a všude. 

Zobrazit více...

aneta modelka

Romantický snímek Šťastná absolvoval „dotáčkový den“

Ve středu 18. června 2014 padaly poslední dotáčkové klapky romantického lovestory Šťastná a postprodukční práce tak mají zelenou. 

Zobrazit více...

stastna dotacka

Herečky z Ulice a Ordinace o plastice: Kdo chce menší prsa? A kdo je proti?

Herečky a moderátorky televize Nova měly ryze dámský den, vyrazily se rozmazlovat nejrůznějšími kosmetickými procedurami pro krásu a zdraví. Byli jsme u toho a samozřejmě se naskytla otázka – jakpak to dámy mají s plastikami?

Zobrazit více...

aneta krasnejsi

Rozhovor | Šťastná Andrea Daňková

Pro mladou herečku Andreu Daňkovou je poslední rok velmi úspěšný. Jde z role do role, daří se jí i v divadle a začíná se na ni upínat pozornost diváků. V kinech se nedávno objevila v režijním debutu Ondřeje Sokola Krásno, ve střižně je film Evy Toulové Šťastná, ve kterém ztvárnila hlavní roli a na podzim se v televizi objeví film Osmy, který Andrea natočila s Jiřím Strachem.

Zobrazit více...

Stastna-600x400

Tahle blonďatá kočka z filmu Vejška se neztratí: Prozradila, že je zamilovaná a o nabídky nemá nouzi

Už v létě ji opět uvidíme na filmových plátnech, neboť dostala roli ve snímku Šťastná, jenž je z prostředí herecké školy. Nemá sice hlavní roli, ale prý dostatečně výraznou. "Hraju tam takovou mršku, takové role jsou příjemné," smála se Marie, která na otevření nového kadeřnictví prozradila, že je čerstvě zamilovaná. "Je to čerstvé a nechci nic zkazit," nechtěla prozradit podrobnosti.

Zobrazit více...

53731a48e74ab85cee310400-112463

O tom, že si báječně povykal nejen s režisérkou Evou, vyprávěl u příležitosti galavečeru ZLÍN FILM FESTIVAL 2014 Jan Hrušínský:-)

Podívejte se na 6:20 minutu záznamu galavečeru.

JanHrusinky

 

Marie Kružíková: Jsem beznadějně romantická!

Marie Kružíková je okouzlující, ale k tomu k ní ještě patří talent. Patří mezi ty herečky mladé generace, o kterých ještě zaručeně uslyšíme! Alespoň poslední dobou ji v médiích vídáme čím dál častěji. Kromě řady studentských filmů, reklam a videoklipů se naposledy představila rolí Dariny ve filmu Vejška. Prozradila nám také, co ji čeká za práci v následujících měsících, čemu se kromě této profese věnuje, mezi čím se rozhodovala a co má nejraději...

Zobrazit více...

ko-anova-monika

Jan Havlovic o filmu Šťastná a pouze v elastickém prádle:-)

Model Jan Havlovic, který pracoval pro řadu světových značek a za sebou má několik reklam a kampaní, prý končí s modelingem. Přednost chce dát herectví, kterému se poslední roky snaží čím dál více věnovat. O víkendu byla možná jedna z posledních příležitostí vidět osmadvacetiletého Havlovice na přehlídkovém mole. Navíc v prádle a plavkách. A že se bylo na co dívat! Jeho břišní pekáč je potěchou pro oko.

Zobrazit více...

jan havlovic

Rozhovor | režisérka Eva Toulová

Na podzim se do kin chystá romantický film režisérky Evy Toulové. Lovestory z divadelního prostředí mladých studentek herectví, kde chce hrát každá hlavní roli. Ve filmu nebude chybět hvězdné obsazení. Můžete se těšit na Andreu Daňkovou, Davida Krause, Danu Morávkovou, Ljubu Krbovou, Anetu Krejčíkovou, Marii Kružíkovou, Jana Hrušínského a další.

Zobrazit více...

ET

Celovečerní film Šťastná v kinodistribuci na podzim. V hlavních rolích Andrea Daňková a David Kraus.

Romantický film režisérky Evy Toulové. Lovestory z divadelního prostředí mladých studentek herectví, kde chce hrát každá hlavní roli. Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná (Andrea Daňková) odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek, které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. 

Zobrazit více...

stastna3

Rozhovor s Andreou Daňkovou, hlavní hrdinkou filmu Šťastná

Neustále usměvavá a veselá Andrea je šťastná, když může jít bosa po silnici. Herečka Andrea Daňková je sice pořád studentkou na DAMU, ale již se může pochlubit hlavní rolí v celovečerním snímku. Režisérka Eva Toulová ji svěřila postavu Viktorie v romantickém filmuŠťastná. Andrea nám v rozhovoru prozradila, co má s Viktorií společného, co vše obnášel casting i co ji udělá šťastnou.

Zobrazit více...

andrea

Herečka Aneta Krejčíková září nejen ve filmu Šťastná, ale i na divadelních prknech.

O půvabech sličné Anety Krejčíkové, kterou televizní diváci znají ze seriálu Ulice, není pochyb. Poprvé je ovšem tato blondýna předvádí v retro hávu na divadelních prknech jako zamilovaná Eliška Záhorská v bláznivé komedii Eva tropí hlouposti, jejíž filmová verze už desítky let patří do zlatého fondu domácí kinematografie.

Zobrazit více...

aneta EvaTropiHlouposti

Eva Toulová: Roli šitou na míru jsem předem neměla

Když se vysloví slůvko „šťastná", každý si pod tímto pojmem představí něco jiného. Pro režisérku Evu Toulovou má ovšem těchto sedm písmen mnohem hlubší význam. Viktorie Šťastná je hlavní hrdinkou jejího celovečerního debutu pojmenovaném, jak jinak než Šťastná. Romantický film s dramatickými prvky nás zavede do divadelního prostředí, kde o rivalitu není nouze. Mladé studentky herectví se chtějí prosadit a ukořistit pouze pro sebe ty nejlepší role. 

Zobrazit více...

ET2

Štastná Dana Morávková: Chytila životní kšeft!

Splnil se jí sen! Hvězda Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (42) má sice jen jednoho syna, ale k tomu teď přibylo 23 »dcer«. Každá je jiná a ke každé pojí herečku velké pouto. Morávková má vlastní kolekci kabelek. Všechny jsou jako její děti, které vypiplala od plenek. „Než kabelky vznikly, trvalo to zhruba tři měsíce," svěřila se o výrobě módních doplňků herečka s tím, že všem kabelkám dala své jméno i něco ze sebe.

Zobrazit více...

Dana kabelky

Dvacetiletá vycházející hvězda českého filmu na to jde správně: Na tahle stehna jen tak nezapomenete

Má velké pronikavé oči, široký úsměv, milou tvář lemovanou dlouhými blond vlasy a štíhlou postavu. Za sebou má mnoho studentských filmů, první velkou roli mimo ně jí svěřil režisér Tomáš Vorel ve Vejšce. O Marii Kružíkové (20) slýcháme čím dál častěji.

Zobrazit více...

marie stehna-

Dotočil se nový celovečerní film Šťastná

Padla poslední klapka filmu Šťastná - celovečerního romantického debutu Evy Toulové, absolventky režie na pražské FAMU a studentky Věry Chytilové. Film, natáčený převážně v Praze, pojednává o rivalitě z prostředí začínajících hereček, kde chce hrát každá hlavní roli.

Zobrazit více...

dotocil

 

Seznamte se s novou hvězdou českého filmu: Nádherná blondýnka s vizáží dívky z plakátu ukázala své půvaby v maličkých šortkách

Nová hvězda českého filmu, herečka Marie Kružíková, zatím není příliš známá, ale jistě o ní ještě hodně uslyšíme. Je to totiž neuvěřitelně půvabná blondýnka, a navíc s dokonalou postavou. Objevila se v dlouho očekávaném filmu Vejška. Na charitativní módní přehlídce si vyzkoušela roli modelky. 

Zobrazit více...

marie prehlidka

Šťastná (to žena!) – dotočeno…

Do postprodukce právě putuje nový film mladé absolventky filmové režie Evy Toulové, jehož poslední klapka padla minulý čtvrtek. Snímek s názvem Šťastná je již režisérčiným pátým počinem. Zatímco předchozí filmy měly podobu studentských prací, v tomto případě se jedná o její první celovečerní dílo distribučně zacílené na kina.

Zobrazit více...

et3

Odpoledne pro Nadační fond slunce pro všechny

Naše milé a šťastné herečky Dana Morávková a Marie Kružíková podpořily na červeném koberci Divadla bez zábradlí dobrou věc a rozdávaly "Slunce pro všechny".

Kompletní fotogalerie

slunce pro vsechny

Rozhovor o filmu Šťastná, ale nejen o něm, s režisérkou Evou Toulovou

Mladá režisérka Eva Toulová je všestranně talentovanou osobností, o které v budoucnosti jistě nejednou uslyšíme. Možná se do povědomí širší veřejnosti zapíše už svým prvním celovečerním filmem, který bude k vidění za několik měsíců. O co že půjde? To vám sama prozradí v následujícím rozhovoru

Zobrazit více...

ET4

Debut Šťastná režisérky Evy Toulové přijde do kin na podzim

Tento týden se ozvala poslední klapka filmu Šťastná, který je celovečerním debutem Evy Toulové, absolventky režie na pražské FAMU a studentky Věry Chytilové. "Romantický snímek s humornými prvky, natáčený převážně v Praze, pojednává o rivalitě z prostředí začínajících hereček, kde chce hrát každá prim."

Zobrazit více...

debut

Eva Toulová natočila film o rivalitě hereček – Šťastná dorazí do kin na podzim

Do kin se chystá nový český film režisérky Evy Toulové Šťastná. Vypráví o studentce herectví Viktorii Šťastné, která se v tvrdém prostředí showbyznysu musí prosadit. Konkurence je veliká. Soupeři jsou nelítostní. Ustojí to Viktorie?

Zobrazit více..

ET5

Herečky Andrea Daňková, Marie Kružíková a režisérka Eva Toulová byly jedny z hostů otevírajících novou pobočku Crosscaffe.

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren otevřel v Praze již sedmou pobočku. Nová kavárna na Strossmayerově náměstí je celkově již 17. kavárnou této značky. Tím však plány kavárenského řetězce zdaleka nekončí.

Zobrazit více...

crosscafe

Má co nabídnout: Tenhle nabušený dekolt patří nové hvězdě českého filmu

O Andree Daňkové, herečce, která hraje hlavní roli Viktorie v připravovaném snímku Šťastná, jsme již psali. Je to kráska od přírody. Zatímco ale v bijáku hraje stydlivku, na divadelních prknech to umí pořádně rozbalit!

Zobrazit více...

andrea muzikal

Páni, to je ale odvážná nevěsta! Mrkejte, jakou atrakci si bere Krausův syn ve filmu

Většina lidí by asi zapomněla, co říci, kdyby jim před oltář přivedli takhle oslnivou nevěstu. Zvlášť při pohledu na její výstřih by asi spousta mužů při odpovědi oddávajícímu koktala! Syn Jana Krause David si má v novém filmu Šťastná vzít Andreu Daňkovou, která ztvárňuje hlavní hrdinku Andreu Šťastnou.

Zobrazit více...

svatba

Režisérka: Touhu zazářit ve světě slavných má v životě většina lidí

Vydala pět knih, vystavuje plátna, píše scénáře a momentálně režíruje celovečerní film. Eva Toulová z Moravského Krumlova na Znojemsku je ženou mnoha profesí. V polovině příštího roku se v kinech objeví její snímek Šťastná.

Zobrazit více...

touha zazarit

Hvězda Ulice zapomněla stud doma: Mrkejte, jak daleko nás pustila do dekoltu

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková nikdy nebyla stydlivka, ale jak se nechala nafotit pro potřeby propagace nového filmu Šťastná, z toho se tají dech! Aneta si zahrála zlatokopku Sáru, která se ráda lepí na slavné osobnosti. Jak se vám líbí její hrudník?

Zobrazit více...

aneta vystrih

ŠŤASTNÁ

HRAJÍ:
ANDREA DAŇKOVÁ | DAVID KRAUS | ANETA KREJČÍKOVÁ | LJUBA KRBOVÁ | JAN HRUŠÍNSKÝ | DANA MORÁVKOVÁ | MARIE KRUŽÍKOVÁ | JAN HAVLOVIC

REŽIE A SCÉNÁŘ: EVA TOULOVÁ | KAMERA: JAKUB KŘEN | ZVUK: JANA COUFALOVÁ | STŘIH: ILONA MALÁ

 

Copyright © 2014 Eva Toulová
vytvořil www.pixelhouse.cz